Základní škola pod Svatou Horou, Příbram, tel.: 318 401 151, e-mail: skola@1zs-pb.cz

Search
Rubriky
fotogalerie

Paganella 6. a 9. třídy

Žáci šestých a devátých tříd zúčastnili zimního zotavovacího pobytu. Někteří starší žáci vycestovali za hranice již poněkolikáté, ovšem pro šesťáky to byl první výjezd do italské Paganelly. Mnoho z nich vidělo Alpy poprvé v životě a tak se nemůžeme divit, že na ně udělaly obrovský dojem. Krásné počasí vše jen umocnilo.

V kurzu jsme měli, jak výborné lyžaře, tak i lyžaře úplné začátečníky. Opět se nám společně podařilo všechny naučit lyžovat tak, že i začátečníci si vyjeli na nejvyšší kopec lyžařského střediska, odkud je nádherný výhled na okolní kopce a také na známé jezero Lago di Garda.

Středu jsme si zpestřili návštěvou aquaparku v Andalu, kde se všichni výborně pobavili na vodních atrakcích, ale také zregenerovali ve výřivkách s krásnými výhledy.

Mé díky patří kolegyni Jitce Chlapovičové, instruktorům Martině Svobodové a Lukáši Petelákovi a  také zdravotníkovi Petru Kvapilovi, kteří skvěle odváděli svoji práci a přispěli tak ke zdárnému průběhu kurzu.

Věřím, že si všichni odvezli skvělé zážitky a budou na pobyt ve vysokých horách rádi vzpomínat.

Mgr. Lucie Valíčková, vedoucí  Zotavovacího pobytu

Rubriky
oznámení

Pozvánka na Den Prvňáčka

Přijďte se svým předškoláčkem si k nám do školy vyzkoušet, jaké to bude, usadit se do lavice, psát, počítat, malovat, pracovat s PC, učit se anglicky a spoustu dalších zajímavých aktivit, na které se může těšit od září.

Den Prvňáčka se koná v sobotu 16. 3. 2024, sraz ve škole je v 9:00 hod.