Základní škola pod Svatou Horou, Příbram, tel.: 318 401 151, e-mail: skola@1zs-pb.cz

Search
Rubriky
jídelna

Úprava ceny obědů od 1. 5. 2023

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat o zvýšení cen stravného ve školní jídelně Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Od 1. 5. 2023 dojde k navýšení ceny jednoho oběda následovně:

I. kategorie  žáci 6 až 10 let (1. až 4. třída)         30 Kč

II. kategorie žáci 11 až 14 let (5. až 8 třída)        34 Kč

III. kategorie žáci 15 a více let (9. třída)             40 Kč

Důvodem je výrazný nárůst cen potravin v posledních měsících a již realizovaná změna skladby jídelníčku – méně vepřového masa, zakomponování do jídelníčku kromě masa hovězího i více masa bílého (kuřecí, krůtí, králičí, ryby ve vyšší kvalitě) a více ovoce a zeleniny.

Žádáme proto všechny zákonné zástupce strávníků, aby včas navýšili limit při platbě inkasem či trvalým příkazem a aby byly dodrženy termíny pro platby inkasem a trvalým příkazem.

Děkujeme za pochopení.

Lucie Novotná, vedoucí školní jídelny

Rubriky
fotogalerie zprávy

Úspěch v mezi-školním turnaji v basketbalu

Ve čtvrtek 30. března se vybraní žáci 6. a 7. ročníku zúčastnili mezi-školního turnaje v basketbalu okresu Příbram. Po delší době byla možnost poměřit své síly s konkurenty z jiných škol.  Až na nervózní úvodní utkání naši chlapci odehráli velice povedený turnaj a obsadili konečné 2. místo. Již nějakou sezónu se čekalo na takovýto lepší výsledek. Zřejmě první vlaštovka sportovních tříd. Jen tak dál hoši a neusnout na vavřínech. Soupeř nikdy nespí.  Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jan Vobejda